Компанія

PROTON – український виробник теплових вентиляторів, завіс та автоматичного обладнання для них, пропонує вигідно купити системи повітряного опалення. Співробітники нашої компанії знають, як вирішити проблеми, що виникають під час проєктування та монтажу систем повітряного опалення. Ми знаємо, як захистити дверні отвори та пропонуємо комплексні рішення, зв’язані з управління обладнаннями. Якісне, вдало підібране та продуктивне обладнання допоможе економно обігріти приміщення, навіть великої площі.

Системи повітряного опалення, або тепловентилятори на сьогодні є найефективнішими для створення оптимального мікроклімату приміщення. Адже вони нагрівають лише повітря, а не предмети довкола. Тепловентилятори – це оптимальне та довершене рішення для обігріву приміщень виробничого та комерційного призначення.

З компанією PROTON можна підібрати обладнання для обігріву в Україні, оформити самовивіз або доставку продукції в великі міста – Київ, Харків, Львів, Одесу, Дніпро, Хмельницький та ін. Ми виробляємо зручне, якісне та економне обладнання, що буде слугувати тривалий час. 

Що таке система повітряного опалення 

Системи повітряного опалення можуть виробляти потужний потік теплого повітря. Як теплоносій в них може бути електрострум або гаряча вода. Повітря переносить тепло від нагрівального пристрою (котла чи насоса) до приміщення, яке необхідно нагріти. Система буде працювати безвідмовно та забезпечить ефекитивний нагрів, якщо точно підібрати джерело тепла та насос відповідної потужності. 

Повітряне опалення комерційних та промислових приміщень має такі переваги:

 • ефективне вироблення тепла;
 • зручне встановлення температурних режимів;
 • простий монтаж;
 • для них не потрібні радіатори чи інші пристрої, що використовуються в традиційних опалювальних системах;
 • вони можуть працювати як на обігрів, так і на охолодження приміщення;
 • висока надійність (повітряні системи можуть працювати упродовж усієї доби, без зупинок;
 • обладнання можна запрограмувати на роботу упродовж цілого тижня;
 • є можливість вибрати комплексні рішення установки системи опалення;
 • установивши повітряні системи, можна зекономити чимало простору.

Особливості опалення виробничих приміщень з використанням тепловентиляторів

Велика кількість промислових об’єктів, цехів, складів, логістичних комплексів та будівель комерційної нерухомості відрізняються великою площею. В них потрібно детально спланувати системи обігріву. Необхідно враховувати, що будь-яке виробниче приміщення виконує певні завдання і розраховане на певні технологічні процеси. Тому в одних із них важливо забезпечити правильний мікроклімат, а в інших створити умови, комфортні для працівників чи відвідувачів. Правильно налагоджена система обігріву забезпечить потрібну температуру виробничого обладнання та не допустить його переохолодження. 

Такі складні завдання зможуть вирішити системи опалення від компанії PROTON. Їхній коефіцієнт корисної дії вищий, ніж в парових системах обігріву з використанням традиційних труб та радіаторів. Відтак маси повітря рівномірно прогріваються по всьому об’єму приміщення. Новітнє опалення проєктується з можливістю поєднання функцій обігріву, кондиціювання та вентиляції. 

Опалення виробничих приміщень буде ефективним, якщо підбирати системи з врахуванням таких базових характеристик: 

 • площі та висоти приміщення;
 • коефіцієнта тепловтрат приміщення;
 • потрібної кількості тепла з метою підтримання потрібного мікроклімату;
 • спосіб управління опалювальної системи;
 • умови її експлуатації.

Наша компанія пропонує зручні та ефективні рішення на базі автоматичного керування. 

Особливості продукції PROTON 

PROTON є виробником систем повітряного опалення, пристроїв регулювання мікроклімату у промислових та комерційних приміщеннях. Завод в основному виробляє теплові вентилятори, теплові завіси. Співробітники компанії розробляють ефективні рішення, які дозволяють управляти опалювальними системами з використанням автоматичних систем. 

Продукція нашої компанії користується попитом на українському та світовому ринку. Свідченням високої якості опалювальної техніки є велика кількість позитивних відгуків від покупців. За весь час роботи компанії було реалізовано продукції для більш ніж 10 тисяч об’єктів виробничого та комерційного призначення. Ще ніколи опалення не було таким ефективним. 

Інженери компанії PROTON розробляють найсучасніше обладнання для обігріву та створення мікроклімату. Щоб переконатись у цьому, достатньо купити нашу продукцію. Адже завдяки наявності вбудованих тепловентиляторів можна розраховувати на ефективний обігрів приміщення. Всі теплові системи розраховані на цілодобову роботу з можливістю тижневого програмування. А завіси не пропускають у приміщення холод, бруд, пил, завдяки чому температура у приміщенні буде постійною. 

Автоматичні системи обігріву ЕСOMATIC PRO можуть контролювати робочі параметри опалювальної системи та адаптувати їх під умови, що постійно змінюються. Тому опалення від PROTON може працювати надійно та стабільно, воно захищене від перегріву і може функціонувати в аварійному режимі. У нас є все для повітряного опалення заводу, комерційного приміщення, складу, сервісного пункту тощо. Наш профіль – виробництво теплових вентиляторів, завіс згідно з умовами замовника.